Zadzwoń i umów się na wizytę w TOP BUD©

Telefon do eksperta
mgr. inż. Marek Korzec
+48 601-827-405
Biuro: +48 607-620-235

Masz pytanie? Zadzwoń!!
Potrzebujesz pomocy w kwestiach związanych z budową lub projektem domu energooszczędnego? Na Twoje pytania odpowie mgr. inż. Marek Korzec, Prezes Firmy TOP BUD®

Jak wysoki dom szkieletowy można wybudować?

Technologia szkieletowa nie stawia w tym zakresie ograniczeń. Domy mogą mieć nawet po kilka pięter.

W Szwecji, w miejscowości Växjö, dom szkieletowy ma ich aż osiem. Jak do tej pory jest to najwyższy budynek wybudowany w tej technologii na Świecie.

Nam udało się wybudować budynek trzypiętrowy z użytkowym poddaszem. Jeśli interesuje Cię jeszcze wyższy – zapraszamy na konsultacje z naszym technologiem. Jesteśmy otwarci i chętnie sprostamy nowym przedsięwzięciom.

Świadoma ekologia

Domy szkieletowe buduje się coraz większe i wyższe, ze względu na to, że są to budynki energooszczędne. Nieprzypadkowo technologia ta cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem w krajach skandynawskich, mocno zorientowanych na ochronę środowiska.

Uwaga!

Budujemy nie tylko budynki mieszkalne ale także obiekty użytkowe, jak: sklepy, punkty usługowe, biura, magazyny i inne. Na swoim koncie posiadamy również przebudowy i nadbudowy w obiektach objętych nadzorem konserwatora zabytków.

1Nasze realizacje

 Domy z poddaszem lub piętrem - 17

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 16

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 14

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 13

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 12

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 11

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 10

czytaj więcej

Całość formalności budowlanych przed rozpoczęciem realizacji inwestycji zorganizowała nasza Firma. Prace rozpoczęły się po 4 miesiącach od pierwszego kontaktu z Klientem.

czytaj więcej

Zobacz zdjęcia oraz opis budowy niewielkiego, lecz funkcjonalnego domu w technologii szkieletowej według indywidualnego projektu.

czytaj więcej

Prezentujemy inwestycję realizowaną do stanu deweloperskiego, której budowę rozłożyliśmy w czasie na życzenie naszego Klienta.

czytaj więcej

Inwestycja mieści się w odległości około 36 km na południe od centrum Warszawy. Dom ma powierzchnię całkowitą 169,7 m2, natomiast użytkową 152,3 m2. Jest to budynek parterowy.

czytaj więcej

 Domy z poddaszem lub piętrem - 18

czytaj więcej