Zadzwoń i umów się na wizytę w TOP BUD©

Telefon do eksperta
mgr. inż. Marek Korzec
+48 601-827-405
Biuro: +48 607-620-235

Masz pytanie? Zadzwoń!!
Potrzebujesz pomocy w kwestiach związanych z budową lub projektem domu energooszczędnego? Na Twoje pytania odpowie mgr. inż. Marek Korzec, Prezes Firmy TOP BUD®

Jak szybko można rozpocząć budowę domu?

Wiele zależy od Ciebie – masz działkę, potrzebne dokumenty, projekt? A może czujesz, że nadal jesteś daleko w przysłowiowym lesie?

Chciałbyś w końcu postawić pierwszy krok w budowie domu? Pomożemy Ci w tym. Umów się z nami na spotkanie, na którym omówimy najważniejsze kwestie dla sprawnego rozpoczęcia inwestycji.

Rozmowa z Tobą umożliwi nam m.in.:

  • sprawdzenie stanu zaawansowania Twoich przygotowań.
  • poznanie Twoich preferencji estetycznych i mieszkaniowych – w ten sposób łatwiej wybrać i doprecyzować projekt;
  • zebranie dokumentów – bardzo chętnie pomożemy Ci w organizacji potrzebnych formalności;
  • określenie zakresu organizacyjnego placu budowy (toalety, wywóz śmieci, itd.);

Jeżeli nie ma żadnych opóźnień niezależnych od Nas, rozpoczynamy budowę Twojego domu w okresie nie dłuższym niż półtora miesiąca od naszego pierwszego spotkania.

Całość prac budowlanych, włącznie z przygotowaniem materiałów, odbywa się w okresie około trzech miesięcy, rzadko dłużej.

Sprawny proces decyzyjny po Twojej stronie zdecydowanie przyspieszy zakończenie prac budowlanych.

Jak długo trwają prace przygotowawcze do budowy po naszej stronie?

Dzięki organizacji pracy i sprzętowi przygotowujemy się do budowy bardzo szybko, co nie oznacza, że proces odbywa się kosztem jakości. Posiadamy nowoczesną linię technologiczną, sprawdzone źródła dostaw materiałów konstrukcyjnych oraz zapasy magazynowe. Co także istotne, jesteśmy zabezpieczeni maszynowo i kadrowo przed przestojami w produkcji (zdublowane maszyny i operatorzy).

To, jak szybko ruszymy z budową, zależy w dużej mierze od Ciebie. Gdy już wybierzesz projekt i wspólnie określimy zakres prac, wówczas będziemy wiedzieć z dokładnością co do sztuki, jakich elementów będzie potrzebował Twój dom.

Po Twojej akceptacji projektu, przekazujemy dokumentację do działu produkcji i natychmiast rozpoczynamy przygotowanie elementów konstrukcyjnych domu zgodnie z dokumentacją techniczną. Etap ten zajmuje czas około dwóch tygodni.

Następnie, kompletujemy elementy, zabezpieczamy na czas przewozu specjalistycznymi samochodami (dysponujemy własnym transportem) i przewozimy w ciągu jednego-dwóch dni na plac budowy.

Budujemy również zimą, czego nie można robić w przypadku tradycyjnej technologii murowanej.

1Nasze realizacje

 Domy z poddaszem lub piętrem - 17

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 16

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 14

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 13

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 12

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 11

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 10

czytaj więcej

Całość formalności budowlanych przed rozpoczęciem realizacji inwestycji zorganizowała nasza Firma. Prace rozpoczęły się po 4 miesiącach od pierwszego kontaktu z Klientem.

czytaj więcej

Zobacz zdjęcia oraz opis budowy niewielkiego, lecz funkcjonalnego domu w technologii szkieletowej według indywidualnego projektu.

czytaj więcej

Prezentujemy inwestycję realizowaną do stanu deweloperskiego, której budowę rozłożyliśmy w czasie na życzenie naszego Klienta.

czytaj więcej

Inwestycja mieści się w odległości około 36 km na południe od centrum Warszawy. Dom ma powierzchnię całkowitą 169,7 m2, natomiast użytkową 152,3 m2. Jest to budynek parterowy.

czytaj więcej

 Domy z poddaszem lub piętrem - 18

czytaj więcej