Zadzwoń i umów się na wizytę w TOP BUD©

Telefon do eksperta
mgr. inż. Marek Korzec
+48 601-827-405
Biuro: +48 607-620-235

Masz pytanie? Zadzwoń!!
Potrzebujesz pomocy w kwestiach związanych z budową lub projektem domu energooszczędnego? Na Twoje pytania odpowie mgr. inż. Marek Korzec, Prezes Firmy TOP BUD®

Rozpoczynamy budowę domu już po kilku tygodniach

Dokładniej, ruszamy z budową najczęściej już po 8 tygodniach od naszego pierwszego kontaktu. Zwykle już na drugim spotkaniu przedstawiamy gotowy projekt koncepcyjny domu. Niekiedy z przyczyn od nas niezlaeżnych ten etap trwa dłużej - nawet do kilku miesięcy. Bez względu na to, postaramy się by był zamknięty w możliwie jak najkrótszym czasie.

Organizujemy formalności za Ciebie

Zaczynamy od podziału zadań: ustalamy, których dokumentów osobiście musi dopilnować Inwestor, a z czego wyręczymy go sami. Tam, gdzie się tylko da – bierzemy sprawy w swoje ręce.

Budowa Twojego domu krok po kroku

Budujemy kompleksowo – nie tylko doradzamy przy wyborze działki czy projektu, ale także pomagamy z formalnościami urzędowymi i wyborem nowoczesnych technologii.

Bezpłatne konsultacje podczas projektowania i budowy domu

Zawsze oferujemy naszą pomoc w doradztwie budowlanym – zaczynając od zakupu odpowiedniej działki, a kończąc na wystroju wnętrz.

Jak realizowana jest płatność za dom?

Bierzemy pieniądze tylko i wyłącznie za wykonaną pracę. Dla ułatwienia, dzielimy ją na etapy.

   

 

1Nasze realizacje

 Domy z poddaszem lub piętrem - 17

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 16

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 14

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 13

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 12

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 11

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 10

czytaj więcej

Całość formalności budowlanych przed rozpoczęciem realizacji inwestycji zorganizowała nasza Firma. Prace rozpoczęły się po 4 miesiącach od pierwszego kontaktu z Klientem.

czytaj więcej

Zobacz zdjęcia oraz opis budowy niewielkiego, lecz funkcjonalnego domu w technologii szkieletowej według indywidualnego projektu.

czytaj więcej

Prezentujemy inwestycję realizowaną do stanu deweloperskiego, której budowę rozłożyliśmy w czasie na życzenie naszego Klienta.

czytaj więcej

Inwestycja mieści się w odległości około 36 km na południe od centrum Warszawy. Dom ma powierzchnię całkowitą 169,7 m2, natomiast użytkową 152,3 m2. Jest to budynek parterowy.

czytaj więcej

 Domy z poddaszem lub piętrem - 18

czytaj więcej