Zadzwoń i umów się na wizytę w TOP BUD©

Telefon do eksperta
mgr. inż. Marek Korzec
+48 601-827-405
Biuro: +48 607-620-235

Masz pytanie? Zadzwoń!!
Potrzebujesz pomocy w kwestiach związanych z budową lub projektem domu energooszczędnego? Na Twoje pytania odpowie mgr. inż. Marek Korzec, Prezes Firmy TOP BUD®

Istnieje możliwość rozpoczęcia budowy domu bez zaliczki

Tak, ponieważ prowadzimy elastyczną politykę finansowania inwestycji. Pomagamy również w załatwianiu kredytu, doradzamy w kwestiach opłat i należności.

Każdy Klient jest dla nad osobnym przypadkiem. Dlatego ustalamy sposób finansowania indywidualnie, po dokładnym zapoznaniu się z sytuacją inwestora.

Zapraszamy Cię do siedziby naszej Firmy na spotkanie z ekspertem do spraw budowlanych i finansowych, mgr. inżynierem Markiem Korzec. W trakcie rozmowy poruszymy kwestie finansowe w oparciu o Twój stan formalnych przygotowań inwestycyjnych oraz parametry domu, jaki chciałbyś z nami wybudować. Jeżeli nie masz jeszcze dokładnie określonych preferencji, pomożemy Ci w ich wstępnym ustaleniu. Poruszymy między innymi, takie kwestie jak:

  • przedział powierzchniowy budynku;
  • rodzaj budynku;
  • rodzaj projektu (indywidualny lub gotowy);
  • termin realizacji;
  • interesujący Cię etap, do którego mamy doprowadzić budowę;
  • Twoje przygotowanie formalne do rozpoczęcia inwestycji.

Możesz być pewny, że nie zmarnujesz swojego czasu! Otrzymasz od nas jasną i rzetelną odpowiedź na temat wszystkich istniejących możliwości rozliczenia się za wybudowanie Twojego domu przez naszą Firmę.

1Nasze realizacje

 Domy z poddaszem lub piętrem - 17

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 16

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 14

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 13

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 12

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 11

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 10

czytaj więcej

Całość formalności budowlanych przed rozpoczęciem realizacji inwestycji zorganizowała nasza Firma. Prace rozpoczęły się po 4 miesiącach od pierwszego kontaktu z Klientem.

czytaj więcej

Zobacz zdjęcia oraz opis budowy niewielkiego, lecz funkcjonalnego domu w technologii szkieletowej według indywidualnego projektu.

czytaj więcej

Prezentujemy inwestycję realizowaną do stanu deweloperskiego, której budowę rozłożyliśmy w czasie na życzenie naszego Klienta.

czytaj więcej

Inwestycja mieści się w odległości około 36 km na południe od centrum Warszawy. Dom ma powierzchnię całkowitą 169,7 m2, natomiast użytkową 152,3 m2. Jest to budynek parterowy.

czytaj więcej

 Domy z poddaszem lub piętrem - 18

czytaj więcej