Zadzwoń i umów się na wizytę w TOP BUD©

Telefon do eksperta
mgr. inż. Marek Korzec
+48 601-827-405
Biuro: +48 607-620-235

Masz pytanie? Zadzwoń!!
Potrzebujesz pomocy w kwestiach związanych z budową lub projektem domu energooszczędnego? Na Twoje pytania odpowie mgr. inż. Marek Korzec, Prezes Firmy TOP BUD®

Gwarancja jakości oraz ceny budowy domu szkieletowego TOP BUD®

Zlecasz budowę swojego domu Firmie, więc chcesz mieć sto procent pewności, że Twoje interesy zostaną dobrze zabezpieczone. Oczekujesz gwarancji jakości od wykonawcy i przejrzystości cenowej na każdym etapie realizacji. Dowiedz się, jaką porękę otrzymują nasi Klienci.

Gwarancja jakości

W razie pojawienia się jakichkolwiek nieprawidłowości wykonawczych lub sprzętowych, usuwamy wszelkie usterki na podstawie:

  • rękojmi budowlanej;
  • gwarancji producenckiej.

Rękojmia budowlana

Obejmuje wszystkie prace budowlane, które wykonamy podczas realizacji Twojej inwestycji. Dopasowujemy się do potrzeb każdego naszego Klienta, więc okres obowiązywania rękojmi ustalimy z Tobą indywidualnie. Uwaga! Bez względu na czas jej obowiązywania, wszelkie naprawy serwisowe w Twoim domu przeprowadzamy natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia i niezależnie od tego, czy nasze zobowiązania trwają nadal czy wygasły. Dotyczy to także nagłych sytuacji w niedziele i święta.

Gwarancja producencka

Obejmuje dostarczone przez naszą Firmę elementy budowlane i urządzenia wchodzące w skład domowych instalacji. Są to np.: okna, drzwi, armatura oraz zabudowa kuchenna i łazienkowa, parkiety, urządzenia grzewcze i wentylacyjne, sterowniki itp. W razie wystąpienia jakichkolwiek nieprawidłowości, zgłaszasz je do nas, a My w najkrótszym możliwym czasie, realizujemy za Ciebie warunki gwarancji bezpośrednio u producentów.

Gwarancja stałej ceny

Podpisujesz Umowę z naszą Firmą, więc otrzymasz od nas gwarancję na stałą wysokość ceny realizacji inwestycji, którą z nami ustalisz biorąc pod uwagę swoje możliwości finansowe. Detale cenowe określać będzie kosztorys prac budowlanych, który wraz z projektem Twojego domu, dodamy jako załącznik do rzeczonej Umowy. Możesz być pewny, że cena przed i po zakończeniu budowy Twojego domu będzie identyczna, a My nie zmienimy warunków cenowych. Wyjątkiem może być tylko sytuacja, w której sam, na własne życzenie, zmienisz któreś z założeń inwestycyjnych, np. wybierzesz inny rodzaj dachu, wykończeń posadzek, stolarki drzwiowej i okiennej itp.

Technologia szkieletowa, już na etapie projektowania budynku, daje możliwość bardzo dokładnego określenia końcowych kosztów budowy.

1Nasze realizacje

 Domy z poddaszem lub piętrem - 17

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 16

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 14

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 13

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 12

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 11

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 10

czytaj więcej

Całość formalności budowlanych przed rozpoczęciem realizacji inwestycji zorganizowała nasza Firma. Prace rozpoczęły się po 4 miesiącach od pierwszego kontaktu z Klientem.

czytaj więcej

Zobacz zdjęcia oraz opis budowy niewielkiego, lecz funkcjonalnego domu w technologii szkieletowej według indywidualnego projektu.

czytaj więcej

Prezentujemy inwestycję realizowaną do stanu deweloperskiego, której budowę rozłożyliśmy w czasie na życzenie naszego Klienta.

czytaj więcej

Inwestycja mieści się w odległości około 36 km na południe od centrum Warszawy. Dom ma powierzchnię całkowitą 169,7 m2, natomiast użytkową 152,3 m2. Jest to budynek parterowy.

czytaj więcej

 Domy z poddaszem lub piętrem - 18

czytaj więcej