Zadzwoń i umów się na wizytę w TOP BUD©

Telefon do eksperta
mgr. inż. Marek Korzec
+48 601-827-405
Biuro: +48 607-620-235

Masz pytanie? Zadzwoń!!
Potrzebujesz pomocy w kwestiach związanych z budową lub projektem domu energooszczędnego? Na Twoje pytania odpowie mgr. inż. Marek Korzec, Prezes Firmy TOP BUD®

Gotowy dom szkieletowy w Boryszewie pod Warszawą

Obejrzyj najnowsze realizacje budowlane firmy Top Bud®.Na oficjalnym serwisie internetowym Top Bud® opisywaliśmy już dom szkieletowy w Boryszewie. Mogłeś zobaczyć go wcześniej na zdjęciach i filmie, które wykonaliśmy na różnych etapach realizacji. Od kilku miesięcy dom jest już zamieszkany a teren wokół niego zagospodarowany. Zapraszamy Cię więc do obejrzenia efektu końcowego prac naszych ekip.

Jest to duży dom szkieletowy-parterowy z dwustanowiskowym garażem o powierzchni użytkowej 239 m2. W skład inwestycji weszła też budowa domku gospodarczego, również w technologii szkieletowej, który znajduje się w ogrodowej części działki.

Wnętrze mieszkalne składa się z salonu, otwartej kuchni ze spiżarnią, dwóch sypialni, dwóch łazienek, gabinetu i garderoby z dodatkowym przejściem do łazienki. Oczywiście jest tu też pomieszczenie techniczne z pompą ciepła w wersji ogrzewania podłogowego, rekuperatorem oraz termą ciepłej wody, sprzężoną z ww. pompą ciepła.

Przekrój pomieszczeń oraz rzuty elewacji możesz obejrzeć w artykule: Budowa domu szkieletowego w Boryszewie (film).

Zobacz dom na zdjęciach:

Elewacja frontowa, widok na wejście główne do budynku.
Widok na elewację frontową z wejściem głównym do budynku i wykuszem znajdującym się w salonie.

Widok od strony tarasu.
Widok na dom szkieletowy w Boryszewie od strony tarasu. Indywidualny projekt wykonał zewnętrzny architekt, a my poddaliśmy go adaptacji pod technologię szkieletową-drewnianą.

Elewacja boczna-lewa.
Fragment elewacji bocznej. W tle po lewej stronie znajduje się domek ogrodowy na narzędzia, który wybudowaliśmy również w technologii szkieletowej.

Elewacja frontowa.
Pełny widok elewacji frontowej domu szkieletowego w Boryszewie po zagospodarowaniu działki.

1Nasze realizacje

 Domy z poddaszem lub piętrem - 17

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 16

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 14

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 13

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 12

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 11

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 10

czytaj więcej

Całość formalności budowlanych przed rozpoczęciem realizacji inwestycji zorganizowała nasza Firma. Prace rozpoczęły się po 4 miesiącach od pierwszego kontaktu z Klientem.

czytaj więcej

Zobacz zdjęcia oraz opis budowy niewielkiego, lecz funkcjonalnego domu w technologii szkieletowej według indywidualnego projektu.

czytaj więcej

Prezentujemy inwestycję realizowaną do stanu deweloperskiego, której budowę rozłożyliśmy w czasie na życzenie naszego Klienta.

czytaj więcej

Inwestycja mieści się w odległości około 36 km na południe od centrum Warszawy. Dom ma powierzchnię całkowitą 169,7 m2, natomiast użytkową 152,3 m2. Jest to budynek parterowy.

czytaj więcej

 Domy z poddaszem lub piętrem - 18

czytaj więcej