Zadzwoń i umów się na wizytę w TOP BUD©

Telefon do eksperta
mgr. inż. Marek Korzec
+48 601-827-405
Biuro: +48 607-620-235

Masz pytanie? Zadzwoń!!
Potrzebujesz pomocy w kwestiach związanych z budową lub projektem domu energooszczędnego? Na Twoje pytania odpowie mgr. inż. Marek Korzec, Prezes Firmy TOP BUD®

Film - TOP BUD® - Budowa domu wielorodzinnego w technologii murowanej, Warszawa, ul. Popularna

Materiał wideo jest przekrojowym zapisem jednej z naszych nietypowych realizacji, która dotyczyła budowy wielorodzinnego budynku mieszkalnego w technologii murowanej.

Budujemy domy szkieletowe i w tym się specjalizujemy od 22 lat. Mamy jednak doświadczenie także w budowie domów murowanych – i to nie tylko jednorodzinnych. Przykładem tego są zarejestrowane na filmie prace przy dokończeniu budynku wielorodzinnego, który zrealizowaliśmy na warszawskiej Ochocie na przełomie lat 2012/2013.

Budynek ma typowo miejski charakter. Znajduje się w nim kilkanaście lokali mieszkaniowych o różnej wielkości, jest wyposażony w obszerną windę osobowo-bagażową, posiada wielostanowiskowy parking podziemny i własne podwórze, zagospodarowane pod wypoczynek i rekreację. Więcej szczegółów zobaczysz na filmie, który pokazuje inwestycję na etapie prac budowlanych i po zakończeniu wykańczania wnętrz.

1Nasze realizacje

 Domy z poddaszem lub piętrem - 17

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 16

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 14

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 13

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 12

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 11

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 10

czytaj więcej

Całość formalności budowlanych przed rozpoczęciem realizacji inwestycji zorganizowała nasza Firma. Prace rozpoczęły się po 4 miesiącach od pierwszego kontaktu z Klientem.

czytaj więcej

Zobacz zdjęcia oraz opis budowy niewielkiego, lecz funkcjonalnego domu w technologii szkieletowej według indywidualnego projektu.

czytaj więcej

Prezentujemy inwestycję realizowaną do stanu deweloperskiego, której budowę rozłożyliśmy w czasie na życzenie naszego Klienta.

czytaj więcej

Inwestycja mieści się w odległości około 36 km na południe od centrum Warszawy. Dom ma powierzchnię całkowitą 169,7 m2, natomiast użytkową 152,3 m2. Jest to budynek parterowy.

czytaj więcej

 Domy z poddaszem lub piętrem - 18

czytaj więcej