Zadzwoń i umów się na wizytę w TOP BUD©

Telefon do eksperta
mgr. inż. Marek Korzec
+48 601-827-405
Biuro: +48 607-620-235

Masz pytanie? Zadzwoń!!
Potrzebujesz pomocy w kwestiach związanych z budową lub projektem domu energooszczędnego? Na Twoje pytania odpowie mgr. inż. Marek Korzec, Prezes Firmy TOP BUD®

Film - TOP BUD® - Budowa Domów Kanadyjskich

Materiał wideo przedstawia przekrój inwestycji wykonanych przez naszą Firmę w postaci zdjęć i ujęć filmowych, którym towarzyszą opisy naszej oferty budowlanej. Prezentację zrealizowaliśmy w 2013 roku na potrzeby targów branżowych.

Na filmie zobaczysz z zewnątrz i od środka przykłady domów jednorodzinnych i obiektów użytkowych, które wybudowaliśmy w technologii szkieletowej. Są to budynki parterowe, piętrowe, z poddaszem użytkowym, z basenem, osadzone na skarpie; jak też przykłady domów dla osób niepełnosprawnych oraz obiektów biurowych, handlowo-usługowych i produkcyjnych.

W trakcie oglądania zapoznasz się też z zakresem naszych usług, obejrzysz nasze biuro projektowe oraz ekipy podczas prac na placu budowy.

1Nasze realizacje

 Domy z poddaszem lub piętrem - 17

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 16

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 14

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 13

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 12

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 11

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 10

czytaj więcej

Całość formalności budowlanych przed rozpoczęciem realizacji inwestycji zorganizowała nasza Firma. Prace rozpoczęły się po 4 miesiącach od pierwszego kontaktu z Klientem.

czytaj więcej

Zobacz zdjęcia oraz opis budowy niewielkiego, lecz funkcjonalnego domu w technologii szkieletowej według indywidualnego projektu.

czytaj więcej

Prezentujemy inwestycję realizowaną do stanu deweloperskiego, której budowę rozłożyliśmy w czasie na życzenie naszego Klienta.

czytaj więcej

Inwestycja mieści się w odległości około 36 km na południe od centrum Warszawy. Dom ma powierzchnię całkowitą 169,7 m2, natomiast użytkową 152,3 m2. Jest to budynek parterowy.

czytaj więcej

 Domy z poddaszem lub piętrem - 18

czytaj więcej