Zadzwoń i umów się na wizytę w TOP BUD©

Telefon do eksperta
mgr. inż. Marek Korzec
+48 601-827-405
Biuro: +48 607-620-235

Masz pytanie? Zadzwoń!!
Potrzebujesz pomocy w kwestiach związanych z budową lub projektem domu energooszczędnego? Na Twoje pytania odpowie mgr. inż. Marek Korzec, Prezes Firmy TOP BUD®

Film - Dom szkieletowy z podpiwniczeniem w skarpie - realizacja w miejscowości Cupel

Zobacz prezentację wideo domu szkieletowego wybudowanego w Cuplu za Serockiem na podstawie indywidualnego projektu Stanisława Archiucha.

Dom powstał na pięknej działce o ciekawym ukształtowaniu terenu i powierzchni prawie 4000 m2. W okolicy znajduje się ujście rzeki Bug do Zalewu Zegrzyńskiego.

Właściciel inwestycji zdecydował się na budowę domu szkieletowego, z uwagi na oszczędności w eksploatacji, lekkość konstrukcji (skarpa) i dużą elastyczność projektową, dającą ogromne możliwości w dopasowaniu projektu domu do własnej wizji idealnego miejsca do życia i pracy.

Budynek posiada częściowe podpiwniczenie, w którym znajduje się garaż i pomieszczenie techniczne. Parter składa się z pięknego otwartego salonu połączonego z kuchnią i jadalnią o powierzchni aż 64 m2, trzech sypialni i dwóch łazienek. We wnętrzu jest też pomieszczenie specjalnego przeznaczenia, tj. pracownia plastyczna.

Dom sprawia wrażenia prostego w formie, jednak po bliższym przyjrzeniu się jego bryle widać, z jaką pomysłowością został zaprojektowany, by świetnie wtapiał się w miejscowy krajobraz i ukształtowanie terenu posesji. Efekt wizualny będzie spotęgowany po dokończeniu budowy, która zbliża się ku końcowi, i zagospodarowaniu terenu wokół ciągami komunikacyjnymi oraz zielenią. Postaramy się ten efekt zaprezentować na naszym serwisie internetowym w niedługim czasie publikując kolejny film i zdjęcia.

1Nasze realizacje

 Domy z poddaszem lub piętrem - 17

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 16

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 14

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 13

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 12

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 11

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 10

czytaj więcej

Całość formalności budowlanych przed rozpoczęciem realizacji inwestycji zorganizowała nasza Firma. Prace rozpoczęły się po 4 miesiącach od pierwszego kontaktu z Klientem.

czytaj więcej

Zobacz zdjęcia oraz opis budowy niewielkiego, lecz funkcjonalnego domu w technologii szkieletowej według indywidualnego projektu.

czytaj więcej

Prezentujemy inwestycję realizowaną do stanu deweloperskiego, której budowę rozłożyliśmy w czasie na życzenie naszego Klienta.

czytaj więcej

Inwestycja mieści się w odległości około 36 km na południe od centrum Warszawy. Dom ma powierzchnię całkowitą 169,7 m2, natomiast użytkową 152,3 m2. Jest to budynek parterowy.

czytaj więcej

 Domy z poddaszem lub piętrem - 18

czytaj więcej