Zadzwoń i umów się na wizytę w TOP BUD©

Telefon do eksperta
mgr. inż. Marek Korzec
+48 601-827-405
Biuro: +48 607-620-235

Masz pytanie? Zadzwoń!!
Potrzebujesz pomocy w kwestiach związanych z budową lub projektem domu energooszczędnego? Na Twoje pytania odpowie mgr. inż. Marek Korzec, Prezes Firmy TOP BUD®

Film - Dom szkieletowy TOP BUD® w Wesołej

Zobacz film z prezentacją domu szkieletowego naszej Firmy, budowanego do stanu pod klucz, ukończonego w około 90 procentach realizacji.

Ciekawa, niesymetryczna bryła budynku, modne połączenie drewna i tynku na elewacji, nowoczesne rozwiązania techniczne w instalacji grzewczej i wentylacyjnej, praktyczny rozkład wnętrz, w którego centrum znajduje się salon ze stropodachem – takie cechy ma dom, który wybudowaliśmy w Wesołej pod Warszawą.

Inwestycję realizowaliśmy do stanu pod klucz. Jest to dom z poddaszem użytkowym o łącznej powierzchni 270m2, w czym 220m2 to powierzchnia użytkowa. Część mieszkalna składa się z 7 pomieszczeń - salonu, jadalni i 4 sypialni oraz obszernej kuchni i 2 łazienek z WC. W bryle domu znajduje się też zintegrowany garaż jednostanowiskowy.

Jednym ze zdecydowanych atutów domu jest lokalizacja na atrakcyjnej zadrzewionej działce, blisko centrum Wesołej, w niewielkiej odległości o Warszawy.

Cena domu to 550 tys. złotych.

1Nasze realizacje

 Domy z poddaszem lub piętrem - 17

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 16

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 14

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 13

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 12

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 11

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 10

czytaj więcej

Całość formalności budowlanych przed rozpoczęciem realizacji inwestycji zorganizowała nasza Firma. Prace rozpoczęły się po 4 miesiącach od pierwszego kontaktu z Klientem.

czytaj więcej

Zobacz zdjęcia oraz opis budowy niewielkiego, lecz funkcjonalnego domu w technologii szkieletowej według indywidualnego projektu.

czytaj więcej

Prezentujemy inwestycję realizowaną do stanu deweloperskiego, której budowę rozłożyliśmy w czasie na życzenie naszego Klienta.

czytaj więcej

Inwestycja mieści się w odległości około 36 km na południe od centrum Warszawy. Dom ma powierzchnię całkowitą 169,7 m2, natomiast użytkową 152,3 m2. Jest to budynek parterowy.

czytaj więcej

 Domy z poddaszem lub piętrem - 18

czytaj więcej