Zadzwoń i umów się na wizytę w TOP BUD©

Telefon do eksperta
mgr. inż. Marek Korzec
+48 601-827-405
Biuro: +48 607-620-235

Masz pytanie? Zadzwoń!!
Potrzebujesz pomocy w kwestiach związanych z budową lub projektem domu energooszczędnego? Na Twoje pytania odpowie mgr. inż. Marek Korzec, Prezes Firmy TOP BUD®

Film - Budowa domu szkieletowego do stanu pod klucz - TOP BUD®

Realizacja o poszerzonym zakresie prac, w której skład – poza standardowymi etapami budowy domu pod klucz – weszło także wyburzanie starego budynku i osuszanie podmakającego terenu.

Inwestycja została zrealizowana w ciągu 10 miesięcy od marca do grudnia 2014 roku. Dłuższy czas budowy wynikał z rozbiórki poprzedniego domu, który znajdował się na działce, a także z konieczności osuszenia gruntu przeznaczonego pod fundament. Po wyburzeniu starego budynku okazało się, że na odgruzowanym terenie stała woda, którą musieliśmy usunąć przed wykonaniem nowego fundamentu.

Film pokazuje budowę domu parterowego w technologii szkieletowej przez pełny etap realizacji, aż do stanu pod klucz, czyli:

  • wyburzanie;
  • osuszanie gruntu;
  • budowę fundamentu;
  • budowę konstrukcji;
  • ocieplenie i dach;
  • montaż instalacji;
  • przygotowanie do prac tynkarskich;
  • wykańczanie wnętrz.

Na końcu materiału wideo można zobaczyć gotowy do zamieszkania dom, zarówno z zewnątrz, jak i od środka. Z uwagi na zimową porę roku, na terenie bezpośrednio wokół budynku nie ma jeszcze nasadzeń zieleni, ścieżek, ani podjazdów, które planujemy zarejestrować i zaprezentować na naszym serwisie internetowym w ciągu kilku następnych miesięcy.

1Nasze realizacje

 Domy z poddaszem lub piętrem - 17

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 16

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 14

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 13

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 12

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 11

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 10

czytaj więcej

Całość formalności budowlanych przed rozpoczęciem realizacji inwestycji zorganizowała nasza Firma. Prace rozpoczęły się po 4 miesiącach od pierwszego kontaktu z Klientem.

czytaj więcej

Zobacz zdjęcia oraz opis budowy niewielkiego, lecz funkcjonalnego domu w technologii szkieletowej według indywidualnego projektu.

czytaj więcej

Prezentujemy inwestycję realizowaną do stanu deweloperskiego, której budowę rozłożyliśmy w czasie na życzenie naszego Klienta.

czytaj więcej

Inwestycja mieści się w odległości około 36 km na południe od centrum Warszawy. Dom ma powierzchnię całkowitą 169,7 m2, natomiast użytkową 152,3 m2. Jest to budynek parterowy.

czytaj więcej

 Domy z poddaszem lub piętrem - 18

czytaj więcej