Zadzwoń i umów się na wizytę w TOP BUD©

Telefon do eksperta
mgr. inż. Marek Korzec
+48 601-827-405
Biuro: +48 607-620-235

Masz pytanie? Zadzwoń!!
Potrzebujesz pomocy w kwestiach związanych z budową lub projektem domu energooszczędnego? Na Twoje pytania odpowie mgr. inż. Marek Korzec, Prezes Firmy TOP BUD®

Dwa niedawno ukończone domy szkieletowe w Lesznie i Sochaczewie

Przykłady realizacji Firmy Top Bud® - Budowa Energooszczędnych Domów Szkieletowych.Realizacje miały miejsce w podwarszawskim Lesznie i Sochaczewie. Są to domy parterowe z garażami jednostanowiskowymi. Obejrzyj je na zdjęciach i filmie.

Dom w Lesznie powstał według projektu architekta Stanisława Arciucha. Budowę rozpoczęliśmy w maju 2017 roku. Zakończyliśmy ją w trzy miesiące. Czas realizacji był krótki, bo już w połowie września inwestor wprowadził się do gotowego budynku. Czyli włącznie z wykończeniem wnętrz całość prac trwała tylko cztery i pół miesiąca.

Zapraszamy do obejrzenia kilku ujęć filmowych oraz zdjęć przedstawiających oba domy szkieletowe:

Elewacja frontowa i elewacja boczna.Zdjęcie przedstawia elewację frontową i elewację boczną-lewą z tarasem.

Elewacja frontowa i elewacja bocznna prawa.
Elewacja frontowa i elewacja boczna-prawa. W budynku znajduje się garaż jednostanowiskowy.

Elewacja tylna.
Elewacja tylna od strony przyszłego ogrodu, do którego prowadzą oddzielne drzwi gospodarcze.

Pokrycie z blachodachówki w kolorze ciemno szarym.Ciemno szare pokrycie z blachodachówki, dopasowane kolorystycznie do parapetów zewnętrznych i rynien.

Dom w Lesznie o powierzchni 133 m2 (użytkowa 125,9 m2) wybudowaliśmy na działce o 1200-metrowej. Budynek wyposażyliśmy w rekuperator w cenie inwestycji. Ciepło zapewnia mu ogrzewanie gazowe z grzejnikami ściennymi, zamontowanymi we wszystkich pomieszczeniach. Konstrukcję i ściany wykonaliśmy w naszym standardzie. Do pokrycia dachowego użyliśmy blachodachówki. W domu jest również garaż o powierzchni 20,2 m2.

O naszym standardzie budowy przeczytasz w artykule: Ściana i fundament energooszczędnego domu szkieletowego Top Bud®.

Drugi dom, również z garażem jednostanowiskowym (21 m2 powierzchni), powstał w Sochaczewie. Znajduje się na ładnej, lekko pochyłej działce o wielkości niespełna dziesięciu arów, pokrytej kilkunastoletnimi świerkami i sosnami. Jest to budynek parterowy, pokryty gontem bitumicznym. Zastosowaliśmy w nim ogrzewanie podłogowe, zasilane z instalacji gazowej. Oczywiście posiada też rekuperator renomowanej firmy fińskiej Vallox. Projekt budynku wykonał również architekt Stanisław Arciuch.

Elewacja frontowa.
Elewacja frontowa.

Elewacja frontowa i elewacja boczna-lewa.
Elewacja frontowa i boczna-lewa. Dom został pokryty gontem bitumicznym pod kolor tynku na ścianach zewnętrznych. Pasuje również do parapetów zewnętrznych i rynien.

Widok na taras.
Widok na zadaszony taras z lewej strony domu.

Widok na tył domu od strony ogrodu.Widok na tył domu od strony ogrodu.

1Nasze realizacje

 Domy z poddaszem lub piętrem - 17

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 16

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 14

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 13

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 12

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 11

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 10

czytaj więcej

Całość formalności budowlanych przed rozpoczęciem realizacji inwestycji zorganizowała nasza Firma. Prace rozpoczęły się po 4 miesiącach od pierwszego kontaktu z Klientem.

czytaj więcej

Zobacz zdjęcia oraz opis budowy niewielkiego, lecz funkcjonalnego domu w technologii szkieletowej według indywidualnego projektu.

czytaj więcej

Prezentujemy inwestycję realizowaną do stanu deweloperskiego, której budowę rozłożyliśmy w czasie na życzenie naszego Klienta.

czytaj więcej

Inwestycja mieści się w odległości około 36 km na południe od centrum Warszawy. Dom ma powierzchnię całkowitą 169,7 m2, natomiast użytkową 152,3 m2. Jest to budynek parterowy.

czytaj więcej

 Domy z poddaszem lub piętrem - 18

czytaj więcej