Zadzwoń i umów się na wizytę w TOP BUD©

Telefon do eksperta
mgr. inż. Marek Korzec
+48 601-827-405
Biuro: +48 607-620-235

Masz pytanie? Zadzwoń!!
Potrzebujesz pomocy w kwestiach związanych z budową lub projektem domu energooszczędnego? Na Twoje pytania odpowie mgr. inż. Marek Korzec, Prezes Firmy TOP BUD®

Drewno do budowy domów szkieletowych naszej Firmy

Aktualności Top Bud® - budowa energooszczędnych domów szkieletowych pod klucz. Temat drewna konstrukcyjnego, z którego powstają szkielety domów w standardzie Top Bud®, poruszany jest praktycznie przez każdego nowego Inwestora podczas spotkań, w trakcie których wspólnie ustalamy szczegóły przyszłej realizacji budowlanej. Dlatego wychodząc naprzeciw Twoim pytaniom o ten materiał, opublikowaliśmy nowy artykuł w dziale „Dla Inwestora”.

Energooszczędne domy szkieletowe Top Bud® budujemy z drewna krajowego o odpowiedniej jakości. Potwierdza to imponująca, jak na naszą branżę, ilość realizacji budowlanych, w których wykorzystaliśmy ten materiał, nie odnotowując przez ponad dwadzieścia lat usterek obniżających trwałość domów w naszym standardzie. Chcemy podkreślić również to, że udzielamy trzydziestoletniej gwarancji formalnej na każdą wybudowaną przez nas konstrukcję szkieletową. Jednocześnie zapewniamy Cię, podobnie jak wszystkich dotychczasowych oraz przyszłych Klientów naszej Firmy, że taka konstrukcja sprosta wytrzymałościowo przynajmniej trzykrotnie dłuższemu okresowi czasu niż ten, który określiliśmy w udzielanej przez nas gwarancji.

Więcej informacji o tym, co decyduje o jakości wykorzystywanego przez nas materiału w konstrukcjach, dowiesz się z artykułu:

Skąd pozyskujemy drewno do budowy domów szkieletowych Top Bud®.

Zachęcamy Cię serdecznie do lektury.

1Nasze realizacje

 Domy z poddaszem lub piętrem - 17

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 16

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 14

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 13

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 12

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 11

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 10

czytaj więcej

Całość formalności budowlanych przed rozpoczęciem realizacji inwestycji zorganizowała nasza Firma. Prace rozpoczęły się po 4 miesiącach od pierwszego kontaktu z Klientem.

czytaj więcej

Zobacz zdjęcia oraz opis budowy niewielkiego, lecz funkcjonalnego domu w technologii szkieletowej według indywidualnego projektu.

czytaj więcej

Prezentujemy inwestycję realizowaną do stanu deweloperskiego, której budowę rozłożyliśmy w czasie na życzenie naszego Klienta.

czytaj więcej

Inwestycja mieści się w odległości około 36 km na południe od centrum Warszawy. Dom ma powierzchnię całkowitą 169,7 m2, natomiast użytkową 152,3 m2. Jest to budynek parterowy.

czytaj więcej

 Domy z poddaszem lub piętrem - 18

czytaj więcej