Zadzwoń i umów się na wizytę w TOP BUD©

Telefon do eksperta
mgr. inż. Marek Korzec
+48 601-827-405
Biuro: +48 607-620-235

Masz pytanie? Zadzwoń!!
Potrzebujesz pomocy w kwestiach związanych z budową lub projektem domu energooszczędnego? Na Twoje pytania odpowie mgr. inż. Marek Korzec, Prezes Firmy TOP BUD®

Dom szkieletowy Top Bud® w miejscowości Nadbrzeż obok Otwocka

Oto kolejna realizacja, którą zakończyliśmy kilka tygodni temu. Jest to parterowy dom w technologii szkieletowej, według indywidualnego projektu naszego architekta.

Dom powstał na działce o powierzchni około 1200 arów, niezalesionej. Posiada salon z jadalnią, dwie sypialnie, dwie łazienki, kuchnię, pomieszczenie techniczne oraz jednostanowiskowy garaż.

Widok na elewację frontową domu szkieletowego Top Bud®, 106 m2.
Widok na elewację frontową z wejściem głównym i garażem w domu szkieletowym Top Bud®. Inwestycja zlokalizowana w miejscowości Nadbrzeż, gmina Karczew, powiat Otwock.

Budynek o powierzchni 106 m2 wykonaliśmy w naszym standardzie. Posadowiony jest na ławie fundamentowej zbrojonej. Ściana fundamentu z bloczka pełnego zabezpieczona jest od zewnątrz i od wewnątrz przeciwko działaniu wilgoci z gruntu. To samo dotyczy płyty fundamentowej pokrytej warstwą papy, którą ociepliliśmy 10-cm warstwą styropianu. Ściana zewnętrzna domu składa się, patrząc od środka, z płyty gipsowo-kartonowej, Paroizolacji z polietylenu 0,2 mm, wełny mineralnej, konstrukcji drewnianej 4x15 cm, płyty OSB3, wiatroizolacji Tyvek, styropianu ryflowanego w pionie i poziomie, tynku akrylowego. Dach pokryliśmy gontem bitumicznym pod kolor elewacji.

Oczywiście w standardzie znalazł się też przewód kominowy pod wkład kominkowy w zabudowie oraz rekuperator.

Wkrótce zamieścimy pełny opis tej inwestycji w galerii realizacji, którą obecnie poddajemy aktualizacji, by pokazać najnowsze domy wybudowane przez naszą Firmę.

1Nasze realizacje

 Domy z poddaszem lub piętrem - 17

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 16

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 14

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 13

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 12

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 11

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 10

czytaj więcej

Całość formalności budowlanych przed rozpoczęciem realizacji inwestycji zorganizowała nasza Firma. Prace rozpoczęły się po 4 miesiącach od pierwszego kontaktu z Klientem.

czytaj więcej

Zobacz zdjęcia oraz opis budowy niewielkiego, lecz funkcjonalnego domu w technologii szkieletowej według indywidualnego projektu.

czytaj więcej

Prezentujemy inwestycję realizowaną do stanu deweloperskiego, której budowę rozłożyliśmy w czasie na życzenie naszego Klienta.

czytaj więcej

Inwestycja mieści się w odległości około 36 km na południe od centrum Warszawy. Dom ma powierzchnię całkowitą 169,7 m2, natomiast użytkową 152,3 m2. Jest to budynek parterowy.

czytaj więcej

 Domy z poddaszem lub piętrem - 18

czytaj więcej