Telefon do eksperta
mgr. inż. Marek Korzec
+48 601-827-405
Biuro: +48 607-620-235

Masz pytanie? Zadzwoń!!
Potrzebujesz pomocy w kwestiach związanych z budową lub projektem domu energooszczędnego? Na Twoje pytania odpowie mgr. inż. Marek Korzec, Prezes Firmy TOP BUD®

Aktualności TOP BUD®

Realizacje budowlane Firmy Top Bud® - dom szkieletowy-parterowy w Złotokłosie.W gronie naszych Klientów są również takie osoby, które zdecydowały się na zlecenie budowy domu szkieletowego naszej Firmie, bo były pod wrażeniem inwestycji zrealizowanych przez nas w ich okolicy. Taka sytuacja miała ostatnio miejsce w Złotokłosie za Piasecznem, gdzie postawiliśmy już cztery domy a teraz rozpoczęliśmy budowę piątego. Obejrzyj zdjęcia wykonane podczas prac fundamentowych oraz przekrój pomieszczeń budynku.

Realizacje budowlane firmy Top Bud® - budowa energooszczędnych domów szkieletowych pod klucz.Prowadzimy zaawansowane prace przy budowie domu szkieletowego w Pęcicach Małych pod Pruszkowem. Budynek ukończymy do końca lipca bieżącego roku. W sierpniu będą mogły ruszyć pełną parą prace wykończeniowe wnętrz. Obejrzyj zdjęcia domu z zewnątrz i od środka na obecnym etapie robót.

Najnowsze realizacje budowlane firmy Top Bud®.Budynek będzie naprawdę okazały. W części parterowej oraz na poddaszu znajdzie się w sumie kilkanaście wygodnych pomieszczeń. Zgodnie z życzeniem Inwestora dom szkieletowy będzie miał klasyczny wygląd, przypominający XIX-wieczne dworki szlacheckie, charakterystyczne dla krajobrazu ówczesnego Mazowsza.

Prezentacja inwestycji zakończonej przez Firmę Top Bud® w maju 2018 roku.To była o tyle nietypowa inwestycja, że zamiast jednego domu szkieletowego w zabudowie bliźniaczej, wykonaliśmy dwa oddzielne budynki na jednej działce. Będą zamieszkiwane przez starsze i młodsze pokolenie jednej rodziny.

Rozwiewamy kolejne wątpliwości Inwestorów o domach szkieletowych.Tym razem nasza dygresja, którą opublikowaliśmy w dziale „Dla Inwestora”, dotyczy różnych typów domów, jakie można wybudować w szkielecie drewnianym. Wyjaśniamy w niej, jak niewiele nas ogranicza w tym, by wybudować Klientowi dokładnie taki dom, o jakim marzy.

Dom szkieletowy Firmy Top Bud®. Realizacja nad Zalewem Czorsztyńskim.Własny dom? Wspaniale! A jeśli do tego wybudowany w uroczej okolicy z pięknymi widokami, które nigdy nie spowszednieją? To jeszcze lepiej! Taki właśnie dom szkieletowy na wymarzonej działce budujemy od dwóch miesięcy w południowym krańcu Polski, tuż przy granicy ze Słowacją. Inwestycja powstaje na górskim zboczu z panoramą Zalewu Czorsztyńskiego. Bardzo się z tego cieszymy, ponieważ jest to jedno z najchętniej odwiedzanych przez turystów miejsc w naszym kraju.

       
 

 Sprzedaż energooszczędnych domów Top Bud® w Siewierzu Jeziornej

Zapraszamy do współpracy z TOP BUD®

Zależy nam na Twojej ocenie przebiegu współpracy z naszą Firmą w czasie realizacji inwestycji. Nasze doświadczenie pozwala nam oferować domy szkieletowe pod klucz o najwyższej jakości. Jednak każda budowa to inne wyzwania i warunki, a skoro staramy się aby domy, które oferujemy, były wybudowane naprawdę dobrze, zależy nam również na Twojej opinii.

Chętnie też poznamy Twoje zdanie o komforcie mieszkaniowym wybudowanego przez nas domu. Chcemy mieć pewność że rozwiązania, które stosujemy w domach szkieletowych TOP BUD® są tym, czego od nas oczekujesz. Przedstaw nam swoją zdanie o tym, jak oceniasz budynek po upływie lat eksploatacji.

Z góry dziękujemy Ci serdecznie za czas, który nam poświęcisz.

TOP BUD® - Marek Korzec.

 

 

1Nasze realizacje

 Domy z poddaszem lub piętrem - 17

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 16

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 14

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 13

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 12

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 11

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 10

czytaj więcej

Całość formalności budowlanych przed rozpoczęciem realizacji inwestycji zorganizowała nasza Firma. Prace rozpoczęły się po 4 miesiącach od pierwszego kontaktu z Klientem.

czytaj więcej

Zobacz zdjęcia oraz opis budowy niewielkiego, lecz funkcjonalnego domu w technologii szkieletowej według indywidualnego projektu.

czytaj więcej

Prezentujemy inwestycję realizowaną do stanu deweloperskiego, której budowę rozłożyliśmy w czasie na życzenie naszego Klienta.

czytaj więcej

Inwestycja mieści się w odległości około 36 km na południe od centrum Warszawy. Dom ma powierzchnię całkowitą 169,7 m2, natomiast użytkową 152,3 m2. Jest to budynek parterowy.

czytaj więcej

 Domy z poddaszem lub piętrem - 18

czytaj więcej