Zadzwoń i umów się na wizytę w TOP BUD©

Telefon do eksperta
mgr. inż. Marek Korzec
+48 601-827-405
Biuro: +48 607-620-235

Masz pytanie? Zadzwoń!!
Potrzebujesz pomocy w kwestiach związanych z budową lub projektem domu energooszczędnego? Na Twoje pytania odpowie mgr. inż. Marek Korzec, Prezes Firmy TOP BUD®

Dom dla niepełnosprawnego – usprawnienia komunikacyjne na zewnątrz

Teren wokół domu jest ozdobą i miejscem rekreacji. Jeżeli ma się po nim poruszać osoba niepełnosprawna na wózku, posesja i jej wyposażenie muszą być zaplanowane w sposób szczegółowy i bardzo przemyślany.

Garaż w domu dla niepełnosprawnego

IDowiedz się jakie parametry i cechy powinien posiadać garaż dla osoby niepełnosprawnej. Jednocześnie, w artykule zastanawiamy się nad możliwością jego zastąpienia innym rozwiązaniem.

Ogród wokół domu osoby niepełnosprawnej

Niepełnosprawność wcale nie wyklucza możliwości utrzymywania własnego ogrodu i cieszenia się jego widokiem. Trzeba tylko odpowiednio podejść do jego zaprojektowania.

Elementy inteligentnego sterowania wokół domu osoby niepełnosprawnej

Automatyka budynków to świetne i bardzo wygodne rozwiązanie w przypadku osób na wózku. Inteligentne sterowanie znajduje bardzo wszechstronne zastosowanie.

Urządzanie salonu w domu osoby niepełnosprawnej

Podczas urządzania salonu w domu osoby niepełnosprawnej ważne są szczegóły. Ich pominięcie spowoduje, że życie nawet w najpiękniejszym, lecz niedostosowanym wnętrzu będzie nieustannym pasmem niedogodności. W jaki sposób planujemy wykorzystanie przestrzeni w domach dla osób niepełnosprawnych?

Kuchnia w domu osoby niepełnosprawnej na wózku

Stworzenie wygodnej kuchni dla niepełnosprawnego wcale nie wymaga szczególnie zaawansowanych urządzeń technicznych i skomplikowanych rozwiązań architektonicznych. Zobacz jak dostosowano to pomieszczenie do potrzeb osoby na wózku w domu szkieletowym naszej Firmy.

Łazienka w domu szkieletowym dla osoby niepełnosprawnej

Łazienka dla osoby na wózku inwalidzkim nie musi mieć od razu rozmiaru salonu. Jeżeli stopień niepełnosprawności tego nie wymaga, w jej wnętrzu nie trzeba montować drogiego specjalistycznego wyposażenia. Proste, pomysłowe i często także ekonomiczne rozwiązania, mogą znakomicie ułatwiać niepełnosprawnemu codzienną higienę i korzystanie z WC.

Sypialnia w domu szkieletowym dla osoby niepełnosprawnej

Na pierwszy rzut oka wnętrze prezentowanej sypialni nie różni się w niczym od każdej innej. Znajdują się tutaj konwencjonalne akcesoria i normalny rozkład mebli. Jednak, pewne szczegóły decydują o tym, że jest to miejsce dostosowane do potrzeb osoby niepełnosprawnej na wózku inwalidzkim.

 

1Nasze realizacje

 Domy z poddaszem lub piętrem - 17

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 16

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 14

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 13

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 12

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 11

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 10

czytaj więcej

Całość formalności budowlanych przed rozpoczęciem realizacji inwestycji zorganizowała nasza Firma. Prace rozpoczęły się po 4 miesiącach od pierwszego kontaktu z Klientem.

czytaj więcej

Zobacz zdjęcia oraz opis budowy niewielkiego, lecz funkcjonalnego domu w technologii szkieletowej według indywidualnego projektu.

czytaj więcej

Prezentujemy inwestycję realizowaną do stanu deweloperskiego, której budowę rozłożyliśmy w czasie na życzenie naszego Klienta.

czytaj więcej

Inwestycja mieści się w odległości około 36 km na południe od centrum Warszawy. Dom ma powierzchnię całkowitą 169,7 m2, natomiast użytkową 152,3 m2. Jest to budynek parterowy.

czytaj więcej

 Domy z poddaszem lub piętrem - 18

czytaj więcej