Zadzwoń i umów się na wizytę w TOP BUD©

Telefon do eksperta
mgr. inż. Marek Korzec
+48 601-827-405
Biuro: +48 607-620-235

Masz pytanie? Zadzwoń!!
Potrzebujesz pomocy w kwestiach związanych z budową lub projektem domu energooszczędnego? Na Twoje pytania odpowie mgr. inż. Marek Korzec, Prezes Firmy TOP BUD®

Budujemy dom szkieletowy z bio-tynkami i ogrzewaniem w ścianach

Budujemy dom szkieletowy z bio-tynkami i ogrzewaniem w ścianachPrezentowany dom jest jedną z ciekawszych realizacji naszej Firmy w ostatnim czasie. Nie mamy tu na myśli skądinąd, atrakcyjnej i modnej formy architektonicznej budynku, lecz przede wszystkim, nowoczesne i ekologiczne rozwiązania grzewcze, na które zdecydował się Inwestor.

Dom powstaje na warszawskich Siekierkach. Ma powierzchnię użytkową ponad 280 metrów kwadratowych i jest wyposażony w pompę ciepła oraz rekuperator. We wnętrzu na parterze znajduje się duży, bo ponad 40-metrowy salon, oddzielna kuchnia, łazienka, długi korytarz, pomieszczenie techniczne oraz dwustanowiskowy garaż. Część sypialniana mieści się na poddaszu. Obok łazienki i WC, są tam cztery przestronne pokoje, doświetlone oknami w dachu i ścianie kolankowej. Ponadto w dwóch z nich występują też dodatkowe okna balkonowe, które wpuszczają do wnętrza jeszcze więcej światła.

Obecnie w budynku prowadzone są prace przy wykończeniu wewnętrznej warstwy ściany specjalnymi panelami glinianymi, układanymi bezpośrednio na płytę OSB, pod którą znajdują się zainstalowane przez nas wcześniej panele grzewcze, zasilane z pompy ciepła. Dzięki połączeniu obu rozwiązań, ogrzane powietrze we wnętrzu jest źródłem promieniowania cieplnego, wywołującego podobny efekt do promieni słonecznych padających na skórę — ciepło jest bardzo przyjemne, rozchodzi się równomiernie po całym pomieszczeniu i zewsząd otacza użytkownika.

Co też warte podkreślenia, zastosowanie ogrzewania z paneli w ścianach pod warstwą gliny eliminuje zjawisko przegrzewania i przesuszania pomieszczeń, znane z wnętrz wyposażonych w kaloryfery. Natomiast identyczny komfort cieplny w każdym punkcie pomieszczenia zapobiega przeziębieniom.

Jeśli jesteś zainteresowany budową domu energooszczędnego, wyposażonego w ogrzewanie ścienne pod panelami z gliny, chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Zadzwoń lub napisz e-mail i zapytaj nas o szczegóły techniczne takiego rozwiązania w domach szkieletowych Top Bud®.Dom szkieletowy Siekierki 1 - elewacja Dom szkieletowy Siekierki 2 - dach Dom szkieletowy Siekierki 3 - wejście Dom szkieletowy Siekierki 4 - tynk Dom szkieletowy Siekierki 5 - salon Dom szkieletowy Siekierki 6 - panele
           
Dom szkieletowy  Siekierki 7 - ściana Dom szkieletowy Siekierki 8 - montaż Dom szkieletowy Siekierki 9 - klatka Dom szkieletowy Siekierki 10 - sypialnia Dom szkieletowy Siekierki 11 - poddasze Dom szkieletowy Siekierki 12- elektryka
1Nasze realizacje

 Domy z poddaszem lub piętrem - 17

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 16

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 14

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 13

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 12

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 11

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 10

czytaj więcej

Całość formalności budowlanych przed rozpoczęciem realizacji inwestycji zorganizowała nasza Firma. Prace rozpoczęły się po 4 miesiącach od pierwszego kontaktu z Klientem.

czytaj więcej

Zobacz zdjęcia oraz opis budowy niewielkiego, lecz funkcjonalnego domu w technologii szkieletowej według indywidualnego projektu.

czytaj więcej

Prezentujemy inwestycję realizowaną do stanu deweloperskiego, której budowę rozłożyliśmy w czasie na życzenie naszego Klienta.

czytaj więcej

Inwestycja mieści się w odległości około 36 km na południe od centrum Warszawy. Dom ma powierzchnię całkowitą 169,7 m2, natomiast użytkową 152,3 m2. Jest to budynek parterowy.

czytaj więcej

 Domy z poddaszem lub piętrem - 18

czytaj więcej