Zadzwoń i umów się na wizytę w TOP BUD©

Telefon do eksperta
mgr. inż. Marek Korzec
+48 601-827-405
Biuro: +48 607-620-235

Masz pytanie? Zadzwoń!!
Potrzebujesz pomocy w kwestiach związanych z budową lub projektem domu energooszczędnego? Na Twoje pytania odpowie mgr. inż. Marek Korzec, Prezes Firmy TOP BUD®

Dom szkieletowy z podpiwniczeniem w skarpie – realizacja w miejscowości Cupel

Całość formalności budowlanych przed rozpoczęciem realizacji inwestycji zorganizowała nasza Firma. Prace rozpoczęły się po 4 miesiącach od pierwszego kontaktu z Klientem.

Prezentowany dom szkieletowy powstaje na podstawie projektu indywidualnego. Realizacja ma miejsce w malowniczej nadbużańskiej okolicy, kilka kilometrów za Serockiem. Działka ze skarpą o powierzchni 393,8 m2 ma kształt zbliżony do prostokąta. Korzystając z ukształtowania terenu, architekt pracujący z ramienia naszej Firmy, pan Stanisław Arciuch, umiejętnie wykorzystał jego walory i – zgodnie z życzeniem Inwestora – wkomponował w bryłę budynku częściowe podpiwniczenie na garaż (jeden samochód), pomieszczenie gospodarcze oraz elementy sterujące systemem pompy ciepła.

Budynek z wejściem od południowego wschodu ma powierzchnię całkowitą 256,9 m2 i powierzchnię użytkową 220,5 m2. Składa się z podpiwniczenia oraz parteru. Od frontu powstaje taras z kostki brukowej, który będzie częściowo zadaszony podcieniami. Pokrycie dachowe wykonane jest z blachodachówki. Na powierzchni elewacji jest tynk. W domu zamontowane są okna z PCV w wersji otwieranej.

Plan zagospodarowania przestrzennego dla tej okolicy dopuszcza domy do dwóch kondygnacji, natomiast nie określa wielkości budynku. Jeżeli chodzi o działkę, do której prowadzi droga gminna, to 70% jej powierzchni musi być czynne biologicznie (wiejska okolica).

Wnętrze składa się z kuchni, jadalni oraz salonu, połączonych w całość, które są jednym, otwartym i bardzo przestronnym pomieszczeniem o łącznej powierzchni 64 m2. Efekt dużej przestrzeni potęguje dodatkowo sufit na wysokim i skośnym stropie, w którym znajduje się aż 8 okien dachowych wpuszczających do środka dużą ilość światła dziennego. Są tu też 3 sypialnie, 2 łazienki z WC, i pomieszczenie specjalnego przeznaczenia, czyli pracownia malarska.

Dom wyposażony jest w system pompy ciepła, który będzie głównym źródłem ogrzewania. Ponadto we wnętrzu salonu znajduje się efektowny kominek, który może dostarczać dodatkowe ciepło.

Zapraszamy do obejrzenia filmu oraz galerii zdjęć.

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2
Zdjęcie 3 Zdjęcie 4
Zdjęcie 5 Zdjęcie 6
           
Zdjęcie 7 Zdjęcie 8 Zdjęcie 9 Zdjęcie 10 Zdjęcie 11 Zdjęcie 12
           
Zdjęcie 13 Zdjęcie 14 Zdjęcie 15 Zdjęcie 16 Zdjęcie 17 Zdjęcie 18
           
Zdjęcie 19 Zdjęcie 20 Zdjęcie 21 Zdjęcie 22 Zdjęcie 23 Zdjęcie 24
           
Zdjęcie 25 Zdjęcie 26 Zdjęcie 27 Zdjęcie 28 Zdjęcie 29 Zdjęcie 30
           
Zdjęcie 31 Zdjęcie 32 Zdjęcie 33 Zdjęcie 34 Zdjęcie 35 Zdjęcie 36
           
Zdjęcie 37 Zdjęcie 38 Zdjęcie 39 Zdjęcie 40 Zdjęcie 41 Zdjęcie 42
           
   
Zdjęcie 43 Zdjęcie 44 Zdjęcie 45 Zdjęcie 46    
1Nasze realizacje

 Domy z poddaszem lub piętrem - 17

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 16

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 14

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 13

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 12

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 11

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 10

czytaj więcej

Całość formalności budowlanych przed rozpoczęciem realizacji inwestycji zorganizowała nasza Firma. Prace rozpoczęły się po 4 miesiącach od pierwszego kontaktu z Klientem.

czytaj więcej

Zobacz zdjęcia oraz opis budowy niewielkiego, lecz funkcjonalnego domu w technologii szkieletowej według indywidualnego projektu.

czytaj więcej

Prezentujemy inwestycję realizowaną do stanu deweloperskiego, której budowę rozłożyliśmy w czasie na życzenie naszego Klienta.

czytaj więcej

Inwestycja mieści się w odległości około 36 km na południe od centrum Warszawy. Dom ma powierzchnię całkowitą 169,7 m2, natomiast użytkową 152,3 m2. Jest to budynek parterowy.

czytaj więcej

 Domy z poddaszem lub piętrem - 18

czytaj więcej