Zadzwoń i umów się na wizytę w TOP BUD©

Telefon do eksperta
mgr. inż. Marek Korzec
+48 601-827-405
Biuro: +48 607-620-235

Masz pytanie? Zadzwoń!!
Potrzebujesz pomocy w kwestiach związanych z budową lub projektem domu energooszczędnego? Na Twoje pytania odpowie mgr. inż. Marek Korzec, Prezes Firmy TOP BUD®

Wykończenie wnętrz

Dom szkieletowy Top Bud® w stanie "pod klucz" po wyjściu naszych ekip wykończeniowych nadaje się od razu do zamieszkania. Oczywiście, po zakończeniu prac, dokładnie sprzątamy wnętrza, do których w dniu przekazania kluczy można wnieść swoje meble i inne domowe sprzęty.  

Wykończenie wnętrz - Zdjęcie 1 Wykończenie wnętrz - Zdjęcie 1
We wnętrzu łazienki instalowane jest pierwsze wyposażenie. W tym przypadku jest to wanna narożna i spłuczka toalety, która zostanie zamontowana w ścianie.
   
Wykończenie wnętrz - Zdjęcie 2

Wykończenie wnętrz - Zdjęcie 2
Serce instalacji wymiany powietrza i odzysku ciepła z powietrza, czyli rekuperator. Urządzenie na tym etapie budowy jest już całkowicie przygotowane do uruchomienia i działania.

   
Wykończenie wnętrz - Zdjęcie 3 Wykończenie wnętrz - Zdjęcie 3
Kominek w pełnej krasie – zabudowany i gotowy do użycia. Zabudowa urządzenia została wybudowana na planie łuku. Osiągnęliśmy w ten sposób nieszablonowy i miły dla oka efekt wizualny.
   
Wykończenie wnętrz - Zdjęcie 4 Wykończenie wnętrz - Zdjęcie 4
Drzwi do poszczególnych pomieszczań zostały już zainstalowane. Na czas pracy wykończeniowych nie została z nich jeszcze usunięta folia. Jak widać ze zdjęcia, część z nich to drzwi pełne, zaś część to drzwi z przeszkleniami.
   
Wykończenie wnętrz - Zdjęcie 5 Wykończenie wnętrz - Zdjęcie 5
Tak prezentuje się wyjście na taras po wykończeniu podłogi i elewacji budynku drewnem. U góry, na krawędzi dachu, pod rynną, widoczny jest fragment zasłaniający poziomą drewnianą belkę. Element spaja wizualnie tę część zewnętrzną domu z jego pozostałą elewacją.
1Nasze realizacje

 Domy z poddaszem lub piętrem - 17

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 16

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 14

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 13

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 12

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 11

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 10

czytaj więcej

Całość formalności budowlanych przed rozpoczęciem realizacji inwestycji zorganizowała nasza Firma. Prace rozpoczęły się po 4 miesiącach od pierwszego kontaktu z Klientem.

czytaj więcej

Zobacz zdjęcia oraz opis budowy niewielkiego, lecz funkcjonalnego domu w technologii szkieletowej według indywidualnego projektu.

czytaj więcej

Prezentujemy inwestycję realizowaną do stanu deweloperskiego, której budowę rozłożyliśmy w czasie na życzenie naszego Klienta.

czytaj więcej

Inwestycja mieści się w odległości około 36 km na południe od centrum Warszawy. Dom ma powierzchnię całkowitą 169,7 m2, natomiast użytkową 152,3 m2. Jest to budynek parterowy.

czytaj więcej

 Domy z poddaszem lub piętrem - 18

czytaj więcej