Zadzwoń i umów się na wizytę w TOP BUD©

Telefon do eksperta
mgr. inż. Marek Korzec
+48 601-827-405
Biuro: +48 607-620-235

Masz pytanie? Zadzwoń!!
Potrzebujesz pomocy w kwestiach związanych z budową lub projektem domu energooszczędnego? Na Twoje pytania odpowie mgr. inż. Marek Korzec, Prezes Firmy TOP BUD®

Komin

Prezentowany don szkieletowy posiada zaizolowany wełną mineralną komin wentylowany z wkładem ceramicznym. Działający grawitacyjnie system wentylacji zapobiega jego przegrzaniu się, zapewniając wysokie bezpieczeństwo przeciwpożarowe. 

Komin - Zdjęcie 1 Komin - Zdjęcie 1
Elementy komina montowane są również w posadzce. Na zdjęciu widać miejsce przygotowane pod montaż kominka, który będzie się znajdował w centralnej części salonu.
   
Komin - Zdjęcie 2

Komin - Zdjęcie 2
Przewód zasysający powietrze doprowadzony jest do ściany tylnej komina, a następnie wyprowadzony na zewnątrz. Kominek będzie rozprowadzał ciepłe powietrze do wszystkich pomieszczeń budynku.

   
Komin - Zdjęcie 3 Komin - Zdjęcie 3
Przewód kominowy umieszczony jest w zabudowie murowanej. Następnie zostanie pokryty płytami kartonowo-gipsowymi i pomalowany od zewnątrz.
   
Komin - Zdjęcie 4 Komin - Zdjęcie 4
Ustawione rusztowanie do prac murarskich i wykończeniowych komina. Instalacja zostanie pokryta od zewnątrz płytami kartonowo-gipsowymi. Kominek będzie miał ścianę przednią wybudowaną na planie łuku.
   
Komin - Zdjęcie 5 Komin - Zdjęcie 5
Na zdjęciu widok komina wyprowadzonego ponad ponad pokrycie dachowe od zewnątrz. Przewód kominowy przechodzi przez jeden wewnętrzny strop.
1Nasze realizacje

 Domy z poddaszem lub piętrem - 17

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 16

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 14

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 13

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 12

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 11

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 10

czytaj więcej

Całość formalności budowlanych przed rozpoczęciem realizacji inwestycji zorganizowała nasza Firma. Prace rozpoczęły się po 4 miesiącach od pierwszego kontaktu z Klientem.

czytaj więcej

Zobacz zdjęcia oraz opis budowy niewielkiego, lecz funkcjonalnego domu w technologii szkieletowej według indywidualnego projektu.

czytaj więcej

Prezentujemy inwestycję realizowaną do stanu deweloperskiego, której budowę rozłożyliśmy w czasie na życzenie naszego Klienta.

czytaj więcej

Inwestycja mieści się w odległości około 36 km na południe od centrum Warszawy. Dom ma powierzchnię całkowitą 169,7 m2, natomiast użytkową 152,3 m2. Jest to budynek parterowy.

czytaj więcej

 Domy z poddaszem lub piętrem - 18

czytaj więcej