Zadzwoń i umów się na wizytę w TOP BUD©

Telefon do eksperta
mgr. inż. Marek Korzec
+48 601-827-405
Biuro: +48 607-620-235

Masz pytanie? Zadzwoń!!
Potrzebujesz pomocy w kwestiach związanych z budową lub projektem domu energooszczędnego? Na Twoje pytania odpowie mgr. inż. Marek Korzec, Prezes Firmy TOP BUD®

Fundament

Fundament domu szkieletowego musi być wykonany bardzo starannie, gdyż ma to diametralny wpływ na późniejszą jakość konstrukcji, która będzie na nim wybudowana. W przypadku naszych domów zachowujemy dokładność wymiarów nie przekraczającą 3 cm osiowo.

Fundament - Zdjęcie 1 Fundament -Zdjęcie 1
Przed przystąpieniem do wykonania fundamentu teren musi być dobrze wyrównany i utwardzony. Konstrukcja budynku będzie lekka a fundament stabilny.
   
Fundament - Zdjęcie 2

Fundament - Zdjęcie 2
Beton przygotowywany jest poza terenem budowy. Przywozimy go samochodem „gruszką”. Do rozpoczęcia prac wystarczy dodatnia temperatura na zewnątrz.

   
Fundament - Zdjęcie 3 Fundament - Zdjęcie 3
Na betonowej warstwie fundamentu widoczne są zarysy podstawy przyszłego budynku.
   
Fundament - Zdjęcie 4 Fundament -Zdjęcie 4
Masa betonowa składa się z mieszanki najwyższej jakości. Podczas prac w ziemie możemy w betonie zastosować również składniki mrozoodporne.
   
Fundament - Zdjęcie 5 Fundament - Zdjęcie 5
Gotowy fundament ma bardzo wysoką dokładność do 5 cm osiowo. Podbudowa domu musi być wykonana perfekcyjnie gdyż decyduje o charakterystyce przyszłej konstrukcji budynku.
1Nasze realizacje

 Domy z poddaszem lub piętrem - 17

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 16

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 14

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 13

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 12

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 11

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 10

czytaj więcej

Całość formalności budowlanych przed rozpoczęciem realizacji inwestycji zorganizowała nasza Firma. Prace rozpoczęły się po 4 miesiącach od pierwszego kontaktu z Klientem.

czytaj więcej

Zobacz zdjęcia oraz opis budowy niewielkiego, lecz funkcjonalnego domu w technologii szkieletowej według indywidualnego projektu.

czytaj więcej

Prezentujemy inwestycję realizowaną do stanu deweloperskiego, której budowę rozłożyliśmy w czasie na życzenie naszego Klienta.

czytaj więcej

Inwestycja mieści się w odległości około 36 km na południe od centrum Warszawy. Dom ma powierzchnię całkowitą 169,7 m2, natomiast użytkową 152,3 m2. Jest to budynek parterowy.

czytaj więcej

 Domy z poddaszem lub piętrem - 18

czytaj więcej