Zadzwoń i umów się na wizytę w TOP BUD©

Telefon do eksperta
mgr. inż. Marek Korzec
+48 601-827-405
Biuro: +48 607-620-235

Masz pytanie? Zadzwoń!!
Potrzebujesz pomocy w kwestiach związanych z budową lub projektem domu energooszczędnego? Na Twoje pytania odpowie mgr. inż. Marek Korzec, Prezes Firmy TOP BUD®

Elewacja domu

Elewacja domu szkieletowego naszej Firmy może być wykonana z tynku mineralnego lub akrylowego, z bala, półbala, deski boazeryjnej, paneli PVC, a nawet z cegły lub płyty klinkierowej. Wykonujemy też połączenia w konfiguracji tynk-drewno.

Elewacja domu - Zdjęcie 1 Elewacja domu - Zdjęcie 1
Początek tynkowania i przygotowywania dodatkowych elementów na elewacji. W tym przypadku pod zadaszeniem wyjścia na taras widać styropianową obudowę maskującą poziomą belkę konstrukcji dachowej.
   
Elewacja domu - Zdjęcie 2

Elewacja domu - Zdjęcie 2
Maskowanie drewnianego elementu zadaszenia nad wyjściem z budynku na taras. Drewniany fragment konstrukcji, nad którym trwają prace tynkarskie, nie będzie się odróżniał od reszty elewacji.

   
Elewacja domu - Zdjęcie 3 Elewacja domu - Zdjęcie 3
Pierwszy powierzchnia z naniesioną farbą natynkową. Wyłania się przyszła kolorystyka domu. W zasadzie, po nałożeniu tynku, dom szkieletowy nie różni się niczym w wyglądzie od domu wykonanego w tradycyjnej technologii murowanej.
   
Elewacja domu - Zdjęcie 4 Elewacja domu - Zdjęcie 4
Widok na pomalowany dom z zewnątrz od strony wejściowej. Wszystkie prace tynkarskie zostały już zakończone. Elewacja czeka na rozpoczęcie prac wykończeniowych przy użyciu drewna przy wyjściu na taras.
   
Elewacja domu - Zdjęcie 5 Elewacja domu - Zdjęcie 5
Tak wykończony budynek od zewnątrz to efekt kilku miesięcy prac naszych ekip. Oglądaną realizację inwestycji rozpoczęliśmy wczesną wiosną w marcu a już jesienią, na przełomie września i października, właściciel mógł się wprowadzić.
1Nasze realizacje

 Domy z poddaszem lub piętrem - 17

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 16

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 14

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 13

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 12

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 11

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 10

czytaj więcej

Całość formalności budowlanych przed rozpoczęciem realizacji inwestycji zorganizowała nasza Firma. Prace rozpoczęły się po 4 miesiącach od pierwszego kontaktu z Klientem.

czytaj więcej

Zobacz zdjęcia oraz opis budowy niewielkiego, lecz funkcjonalnego domu w technologii szkieletowej według indywidualnego projektu.

czytaj więcej

Prezentujemy inwestycję realizowaną do stanu deweloperskiego, której budowę rozłożyliśmy w czasie na życzenie naszego Klienta.

czytaj więcej

Inwestycja mieści się w odległości około 36 km na południe od centrum Warszawy. Dom ma powierzchnię całkowitą 169,7 m2, natomiast użytkową 152,3 m2. Jest to budynek parterowy.

czytaj więcej

 Domy z poddaszem lub piętrem - 18

czytaj więcej