Zadzwoń i umów się na wizytę w TOP BUD©

Telefon do eksperta
mgr. inż. Marek Korzec
+48 601-827-405
Biuro: +48 607-620-235

Masz pytanie? Zadzwoń!!
Potrzebujesz pomocy w kwestiach związanych z budową lub projektem domu energooszczędnego? Na Twoje pytania odpowie mgr. inż. Marek Korzec, Prezes Firmy TOP BUD®

Centralny odkurzacz

Jednostka ssąca w systemie odkurzacza centralnego została zamontowana w oddzielnym, zamykanym pomieszczeniu gospodarczym. To zminimalizuje skutecznie hałaśliwość tego urządzenia, zresztą wcale nie większą od typowego odkurzacza tradycyjnego. Finalnie, korzystanie z instalacji będzie nieuciążliwe dla uszu domowników. 

Centralny odkurzacz - Zdjęcie 1 Centralny odkurzacz - Zdjęcie 1
Realizacja inwestycji objęła również instalację systemu centralnego odkurzacza. Urządzenie w kapitalny sposób usprawni utrzymywanie wnętrz domu w czystości.
   
Centralny odkurzacz - Zdjęcie 2

Centralny odkurzacz - Zdjęcie 2
Na zdjęciu widoczne jest jedno z przyłączy centralnego odkurzacza. Podobne przyłącza będą się znajdować również w innych pomieszczeniach prezentowanego domu, zgodnie z wcześniejszym projektem.

   
Centralny odkurzacz - Zdjęcie 3 Centralny odkurzacz - Zdjęcie 3
Przewody systemu centralnego odkurzacza, podobnie jak przewody elektryczne i hydrauliczne, znajdują się bezpośrednio w ścianach budynku. Tylko nieliczne fragmenty znajdą się w betonowej posadzce.
   
Centralny odkurzacz - Zdjęcie 4 Centralny odkurzacz - Zdjęcie 4
Element centralnego odkurzacza zainstalowany w posadzce budynku. Znaczna większość przewodów znajduje się w ścianach – bezpośrednio w konstrukcji, a to zdecydowanie przyspiesza czas instalacji.
   
Centralny odkurzacz - Zdjęcie 5 Centralny odkurzacz - Zdjęcie 5
Dzięki łatwości instalacji przewodów centralnego odkurzacza w konstrukcji szkieletowej budynku – jak również pozostałych przewodów domowych instalacji, tj. CO, CW, wodno-kanalizacyjnych, elektrycznych – istnieje duża łatwość w doprowadzaniu ich praktycznie do dowolnego miejsca na terenie domu.
1Nasze realizacje

 Domy z poddaszem lub piętrem - 17

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 16

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 14

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 13

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 12

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 11

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 10

czytaj więcej

Całość formalności budowlanych przed rozpoczęciem realizacji inwestycji zorganizowała nasza Firma. Prace rozpoczęły się po 4 miesiącach od pierwszego kontaktu z Klientem.

czytaj więcej

Zobacz zdjęcia oraz opis budowy niewielkiego, lecz funkcjonalnego domu w technologii szkieletowej według indywidualnego projektu.

czytaj więcej

Prezentujemy inwestycję realizowaną do stanu deweloperskiego, której budowę rozłożyliśmy w czasie na życzenie naszego Klienta.

czytaj więcej

Inwestycja mieści się w odległości około 36 km na południe od centrum Warszawy. Dom ma powierzchnię całkowitą 169,7 m2, natomiast użytkową 152,3 m2. Jest to budynek parterowy.

czytaj więcej

 Domy z poddaszem lub piętrem - 18

czytaj więcej