Zadzwoń i umów się na wizytę w TOP BUD©

Telefon do eksperta
mgr. inż. Marek Korzec
+48 601-827-405
Biuro: +48 607-620-235

Masz pytanie? Zadzwoń!!
Potrzebujesz pomocy w kwestiach związanych z budową lub projektem domu energooszczędnego? Na Twoje pytania odpowie mgr. inż. Marek Korzec, Prezes Firmy TOP BUD®

Bezpłatne konsultacje podczas projektowania i budowy domu

Zawsze oferujemy naszą pomoc w doradztwie budowlanym – zaczynając od zakupu odpowiedniej działki, a kończąc na wystroju wnętrz.

Pomagamy w wyborze działki pod budowę domu

Doradzamy przed zakupem – oceniamy jej usytuowanie, wielkość, sprawdzamy, czy da się w nią wkomponować budynek lub jak zrobić to optymalnie.

Tworzymy lub adaptujemy projekt

Stworzenie domu dopasowanego do Twoich potrzeb wymaga od Nas uzyskania informacji o tym, w jakich mieszkaniach czujesz się najlepiej, czym jest dla Ciebie funkcjonalność i ładny wystój. Po rozmowie zaproponujemy Ci gotowe rozwiązania na projekcie, zawsze tak, by odpowiadały Twojej wizji domu i mieściły się w kwocie, którą chcesz przeznaczyć na inwestycję.

Domy w technologii szkieletowej można z łatwością w przyszłości rozbudowywać.

Formalności załatwiamy za Ciebie

Pomagamy w załatwianiu formalności urzędowych. Spełnimy za Ciebie każdą z nich – chyba, że będzie wymagała Twojego osobistego stawiennictwa. Doradzamy także w kwestiach finansowania inwestycji i organizacji kredytu.

Realizujemy kompleksowo usługi w zakresie wykańczania wnętrz

Razem z Tobą dobierzemy materiały wykończeniowe oraz elementy wyposażenia domu w stanie pod klucz. Służymy doradztwem projektowym w pełnym tego słowa znaczeniu.

1Nasze realizacje

 Domy z poddaszem lub piętrem - 17

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 16

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 14

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 13

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 12

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 11

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 10

czytaj więcej

Całość formalności budowlanych przed rozpoczęciem realizacji inwestycji zorganizowała nasza Firma. Prace rozpoczęły się po 4 miesiącach od pierwszego kontaktu z Klientem.

czytaj więcej

Zobacz zdjęcia oraz opis budowy niewielkiego, lecz funkcjonalnego domu w technologii szkieletowej według indywidualnego projektu.

czytaj więcej

Prezentujemy inwestycję realizowaną do stanu deweloperskiego, której budowę rozłożyliśmy w czasie na życzenie naszego Klienta.

czytaj więcej

Inwestycja mieści się w odległości około 36 km na południe od centrum Warszawy. Dom ma powierzchnię całkowitą 169,7 m2, natomiast użytkową 152,3 m2. Jest to budynek parterowy.

czytaj więcej

 Domy z poddaszem lub piętrem - 18

czytaj więcej