Telefon do eksperta
mgr. inż. Marek Korzec
+48 601-827-405

Badamy obligatoryjnie szczelność powietrzną każdego domu szkieletowego naszej Firmy

Skoro jesteś zainteresowany budową domu szkieletowego, to na pewno dotarłeś już do informacji, jak istotne jest precyzyjne wykonanie takiego budynku dla jego trwałości, energooszczędności, właściwości akustycznych, czyli ogólnie rozumianego komfortu użytkowego.

Sprzęt używany do wykonywania obligatoryjnych pomiarów szczelności powietrznych domu marki RetrotecWybudowaliśmy już ponad 540 domów w całej Polsce. Każdy z nich powstawał zgodnie z najwyższymi standardami technologii budownictwa szkieletowego. Dlatego są to domy solidne, co potwierdzą ich właściciele. Znamy wartość naszej wiedzy oraz naszych umiejętności ale nie spoczywamy na laurach – przeciwnie – pomimo że proces budowy „Kanadyjczyka” powtórzyliśmy już setki razy, zawsze poszukujemy potencjalnych błędów, które mogliśmy popełnić.

Przed przekazaniem Inwestorom domów do użytku, sprawdzamy wszystkie budynki pod względem szczelności. Testujemy każdą konstrukcję specjalną aparaturą do elektronicznej analizy przepływu strumieni powietrza oraz jego ciśnienia w zamkniętych i zaizolowanych wnętrzach. W naszej Firmie – podobnie zresztą jak ocieplaniem i uszczelnianiem domu – także tym badaniem zajmują się oddzielni i wykwalifikowani pracownicy.

Po zakończeniu testów nasi Klienci, na życzenie, otrzymują Sprzęt używany do wykonywania obligatoryjnych pomiarów szczelności powietrznych domu marki Retrotecod nas świadectwa, które potwierdzają, że dom ma dokładnie takie parametry szczelności, jakie zadeklarowaliśmy przed rozpoczęciem jego budowy; czyli został wybudowany prawidłowo i bez najmniejszych obaw może być przekazany Inwestorowi do użytku. Dodajmy że żaden przepis prawny nie nakłada na nas obowiązku takiego badania. Wykonujemy je przede wszystkim po to, by utrzymywać wysoką jakość naszych usług budowlanych, czego też oczekują od nas Klienci.

Rok 2015 przynosi nowe korzyści od firmy TOPBUD®
 


Badamy obligatoryjnie szczelność powietrzną każdego domu szkieletowego naszej Firmy, pomimo że nie ma takiego wymogu formalnego

Skoro jesteś zainteresowany budową domu szkieletowego, to na pewno dotarłeś już do informacji, jak istotne jest precyzyjne wykonanie takiego budynku dla jego trwałości, energooszczędności, właściwości akustycznych, czyli ogólnie rozumianego komfortu użytkowego.

 


Pomagamy dostosować cenę budowy domu szkieletowego do Twoich możliwości finansowych, ale regulacja tej ceny nie odbywa się kosztem jakości wykonania budynku

Optymalizacja kosztów budowy domu szkieletowego wymaga fachowej wiedzy architekta doświadczonego w realizacji budynków w takiej technologii oraz dobrze znającego się na temacie kosztorysanta.

 


Umożliwiamy budowę etapami, co oznacza, że zamieszkasz w swoim domu szkieletowym jeszcze przed zakończeniem pełnego etapu prac i sfinansowaniem inwestycji w całości

Czy wiesz, że koszt budowy domu naszej Firmy można rozłożyć w czasie rozkładając ją na etapy? Nie ma ku temu przeciwwskazań technicznych. Oczywiście o ile budynek powstaje zgodnie z najwyższymi standardami budowy w technologii szkieletowej. Dowiedz się więcej na temat takiej możliwości.

 


W podejmowaniu decyzji inwestycyjnych wesprze Cię doświadczony architekt, który zaprojektował ponad 2000 zrealizowanych projektów domów

Podczas kontaktu z naszą Firmą od razu rozmawiasz z osobami kompetentnymi i otwartymi na Twoje pytania.

 


Decydując się na wybudowanie domu szkieletowego na podstawie gotowego projektu z naszej bazy, projekt ten otrzymasz od nas w cenie realizacji inwestycji

Posiadamy bazę własnych projektów gotowych, które w odróżnieniu od projektów z rynku, nie ograniczają nas w zakresie przeróbek w takim stopniu, w jakim dzieje się to w przypadku tych drugich z uwagi na prawa autorskie.

 


Podczas opracowywania kosztorysu budowy Twojego domu przy wsparciu projektowania komputerowego, będziesz miał dokładny wgląd w proponowane zmiany

Każda decyzja którą podejmujesz korzystając z naszych usług budowy domu szkieletowego, będzie wynikała z Twojego świadomego wyboru, wspartego naszą wiedzą i poradą.
Masz pytanie? Zadzwoń!

Potrzebujesz pomocy w kwestiach związanych z budową lub projektem domu? Na Twoje pytania odpowie Pan mgr. inż. Marek Korzec, Prezes TOP BUD®

Telefon do eksperta
mgr. inż. Marek Korzec
+48 601-827-405

1Nasze realizacje

 Domy z poddaszem lub piętrem - 17

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 16

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 14

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 13

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 12

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 11

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 10

czytaj więcej

Całość formalności budowlanych przed rozpoczęciem realizacji inwestycji zorganizowała nasza Firma. Prace rozpoczęły się po 4 miesiącach od pierwszego kontaktu z Klientem.

czytaj więcej

Zobacz zdjęcia oraz opis budowy niewielkiego, lecz funkcjonalnego domu w technologii szkieletowej według indywidualnego projektu.

czytaj więcej

Prezentujemy inwestycję realizowaną do stanu deweloperskiego, której budowę rozłożyliśmy w czasie na życzenie naszego Klienta.

czytaj więcej

Inwestycja mieści się w odległości około 36 km na południe od centrum Warszawy. Dom ma powierzchnię całkowitą 169,7 m2, natomiast użytkową 152,3 m2. Jest to budynek parterowy.

czytaj więcej

 Domy z poddaszem lub piętrem - 18

czytaj więcej