Zadzwoń i umów się na wizytę w TOP BUD©

Telefon do eksperta
mgr. inż. Marek Korzec
+48 601-827-405
Biuro: +48 607-620-235

Masz pytanie? Zadzwoń!!
Potrzebujesz pomocy w kwestiach związanych z budową lub projektem domu energooszczędnego? Na Twoje pytania odpowie mgr. inż. Marek Korzec, Prezes Firmy TOP BUD®

Atuty oferty TOP BUD®

Dzięki tym atutom, szybko i sprawnie wybudujesz dokładnie taki dom, o jakim marzysz. Będzie to dom dopasowany wizualnie i funkcjonalnie do Twoich potrzeb, a jednocześnie energooszczędny - i co najbardziej dla Ciebie istotne - za to co dajemy Ci ekstra, nie dopłacisz ani złotówki więcej!

Indywidualny projekt domu szkieletowego

Wykonanie projektu domu na własną rękę to zmagania z formalnościami i wyścig z czasem. W naszej Firmie wykonamy dla Ciebie projekt indywidualny lub dostosujemy gotowy projekt do technologii szkieletowej i Twojej działki. Pomożemy Ci też w przejściu wszystkich formalności potrzebnych do rozpoczęcia budowy. Pamiętaj, zwykle droższy na rynku projekt indywidualny otrzymasz od nas w atrakcyjnej cenie!

Kierownik budowy gratis

W cenie realizacji inwestycji poprowadzimy całą budowę i sporządzimy wymaganą dokumentację techniczną potrzebną do zgłoszenia zakończenia prac przed Inspektoratem Nadzoru Budowlanego. Realizacja inwestycji z Nami to mniej spraw do załatwienia, za to więcej czasu na myślenie o wykończeniu wnętrz, umeblowaniu i architekturze przestrzeni wokół budynku.

Dom pod klucz w różnych stanach wykończenia

Twój dom wybudujemy do takiego etapu, którego sobie zażyczysz. Jeżeli zdecydujesz się na budowę do stanu „pod klucz”, nasz architekt wnętrz zaproponuje Ci cały szereg możliwości ich zaaranżowania. Twój dom będzie nie tylko gotowy do zamieszkania, ale też kompletny pod względem wykończeń i wyposażenia – będzie taki jak chciałeś.

Rekuperator gratis

W każdym domu o powierzchni równej i większej niż 110 m2 instalujemy rekuperator w cenie realizacji inwestycji. Dzięki urządzeniu będziesz się cieszył z czystego przefiltrowanego powietrza w domu oraz kapitalnych oszczędności na energii grzewczej, które sięgną nawet 40%. Czyli, z każdej złotówki na ogrzewanie otrzymasz zwrot w wysokości nawet 40 groszy!

40 do 70% niższe rachunki za ogrzewanie

Dom TOP BUD® wyposażony w kominek z rozprowadzeniem powietrza i rekuperator, w zimnych porach roku ogrzejesz za około 250 PLN/m-c! Czyli w skali 12 m-cy będzie to zaledwie 1500 PLN. Przy tym nie musisz płacić czynszu. Lecz to nie wszystko. Pomożemy Ci w zaprojektowaniu domu, który poza kosztami ogrzewania zmniejszy także Twoje wydatki na energię elektryczną!

 

1Nasze realizacje

 Domy z poddaszem lub piętrem - 17

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 16

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 14

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 13

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 12

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 11

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 10

czytaj więcej

Całość formalności budowlanych przed rozpoczęciem realizacji inwestycji zorganizowała nasza Firma. Prace rozpoczęły się po 4 miesiącach od pierwszego kontaktu z Klientem.

czytaj więcej

Zobacz zdjęcia oraz opis budowy niewielkiego, lecz funkcjonalnego domu w technologii szkieletowej według indywidualnego projektu.

czytaj więcej

Prezentujemy inwestycję realizowaną do stanu deweloperskiego, której budowę rozłożyliśmy w czasie na życzenie naszego Klienta.

czytaj więcej

Inwestycja mieści się w odległości około 36 km na południe od centrum Warszawy. Dom ma powierzchnię całkowitą 169,7 m2, natomiast użytkową 152,3 m2. Jest to budynek parterowy.

czytaj więcej

 Domy z poddaszem lub piętrem - 18

czytaj więcej