Zadzwoń i umów się na wizytę w TOP BUD©

Telefon do eksperta
mgr. inż. Marek Korzec
+48 601-827-405
Biuro: +48 607-620-235

Masz pytanie? Zadzwoń!!
Potrzebujesz pomocy w kwestiach związanych z budową lub projektem domu energooszczędnego? Na Twoje pytania odpowie mgr. inż. Marek Korzec, Prezes Firmy TOP BUD®

Adaptacja projektów domów murowanych na kanadyjskie

Jeżeli podoba Ci się jeden z gotowych projektów dostępnych na rynku, chętnie do niego wracasz, „widzisz się w nim” ze swoją rodziną, lecz jednocześnie stawiasz sobie pytanie, czy można na jego podstawie wybudować dom kanadyjski, to odpowiedź jest twierdząca – oczywiście!

Zaadoptowaliśmy dziesiątki gotowych projektów katalogowych na potrzeby technologii szkieletowej.

Nie ma tutaj praktycznie żadnych ograniczeń. Jeżeli wybrałeś już jeden z nich, to zapraszamy Cię na spotkanie z naszym architektem, mgr. inżynierem Stanisławem Arciuchem. Nasz specjalista rzeczowo odpowie na wszystkie Twoje pytania dotyczące możliwości wybudowania Twojego domu w technologii szkieletowej na podstawie ulubionego projektu gotowego.

Nie jesteśmy gołosłowni. W trakcie spotkania, bardzo chętnie udostępnimy Ci przykłady już wybudowanych przez nas domów szkieletowych, w oparciu o projekty właśnie tego typu.

1Nasze realizacje

 Domy z poddaszem lub piętrem - 17

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 16

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 14

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 13

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 12

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 11

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 10

czytaj więcej

Całość formalności budowlanych przed rozpoczęciem realizacji inwestycji zorganizowała nasza Firma. Prace rozpoczęły się po 4 miesiącach od pierwszego kontaktu z Klientem.

czytaj więcej

Zobacz zdjęcia oraz opis budowy niewielkiego, lecz funkcjonalnego domu w technologii szkieletowej według indywidualnego projektu.

czytaj więcej

Prezentujemy inwestycję realizowaną do stanu deweloperskiego, której budowę rozłożyliśmy w czasie na życzenie naszego Klienta.

czytaj więcej

Inwestycja mieści się w odległości około 36 km na południe od centrum Warszawy. Dom ma powierzchnię całkowitą 169,7 m2, natomiast użytkową 152,3 m2. Jest to budynek parterowy.

czytaj więcej

 Domy z poddaszem lub piętrem - 18

czytaj więcej