Zadzwoń i umów się na wizytę w TOP BUD©

Telefon do eksperta
mgr. inż. Marek Korzec
+48 601-827-405
Biuro: +48 607-620-235

Masz pytanie? Zadzwoń!!
Potrzebujesz pomocy w kwestiach związanych z budową lub projektem domu energooszczędnego? Na Twoje pytania odpowie mgr. inż. Marek Korzec, Prezes Firmy TOP BUD®

DREWDOM - targi branży budownictwa drewnianego w Krakowie

Zaproszenie na imprezę branżową.W imieniu Stowarzyszenia Dom Drewniany, którego jesteśmy członkiem, zapraszamy serdecznie do udziału w targach DREWDOM 2018.

III edycja Targów Budownictwa drewnianego odbędzie się Krakowie w dniach 20-22 kwietnia i będzie to najważniejsze wydarzenie dla naszej branży w 2018 roku.

Jeśli jesteś zainteresowany wybudowaniem swojego wymarzonego domu w technologii szkieletowej lub w konstrukcji z bali, warto zainwestować swój czas by zobaczyć oferty, które zostaną zaprezentowane w trakcie imprezy, i porozmawiać o szczegółach technicznych z przedstawicielami wystawców.

Targi DREWDOM to nie tylko promocja budownictwa drewnianego, to także okazja dla Inwestorów chcących poznać szczegółowe informacje o:

  • właściwościach domów szkieletowych i domów z bali;
  • zasadach prawidłowej budowy takich konstrukcji;
  • optymalnych rozwiązaniach materiałowych;
  • sposobach montażu domowych instalacji;
  • rozwiązaniach grzewczych, itd.

Polecamy i zapraszamy raz jeszcze.

1Nasze realizacje

 Domy z poddaszem lub piętrem - 17

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 16

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 14

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 13

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 12

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 11

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 10

czytaj więcej

Całość formalności budowlanych przed rozpoczęciem realizacji inwestycji zorganizowała nasza Firma. Prace rozpoczęły się po 4 miesiącach od pierwszego kontaktu z Klientem.

czytaj więcej

Zobacz zdjęcia oraz opis budowy niewielkiego, lecz funkcjonalnego domu w technologii szkieletowej według indywidualnego projektu.

czytaj więcej

Prezentujemy inwestycję realizowaną do stanu deweloperskiego, której budowę rozłożyliśmy w czasie na życzenie naszego Klienta.

czytaj więcej

Inwestycja mieści się w odległości około 36 km na południe od centrum Warszawy. Dom ma powierzchnię całkowitą 169,7 m2, natomiast użytkową 152,3 m2. Jest to budynek parterowy.

czytaj więcej

 Domy z poddaszem lub piętrem - 18

czytaj więcej