Zadzwoń i umów się na wizytę w TOP BUD©

Telefon do eksperta
mgr. inż. Marek Korzec
+48 601-827-405
Biuro: +48 607-620-235

Masz pytanie? Zadzwoń!!
Potrzebujesz pomocy w kwestiach związanych z budową lub projektem domu energooszczędnego? Na Twoje pytania odpowie mgr. inż. Marek Korzec, Prezes Firmy TOP BUD®

300 m/kw dom z TOP BUD®

W 1997 roku zakupiłem działkę i rozpocząłem poszukiwania firmy budowlanej. Na Bartyckiej znalazłem TOP BUD®. Mając na początku, jak każdy Inwestor, wiele obaw co do przebiegu inwestycji, już po paru spotkaniach i rozmowach z Architektem Stanisławem Arciuchem oraz p. Markiem Korzec rozwiały się moje wątpliwości. Ujęło mnie to, że dostałem listę klientów firmy, którzy już mieszkali w domach budowanych przez TOP BUD®. Odwiedziłem kilku z nich i opinie ich o firmie ostatecznie przekonały mnie, że dokonałem słusznego wyboru.

Budowa przebiegała sprawnie i terminowo mimo tego, że posiadam bardzo skomplikowany system grzewczy, tzw. pompę ciepła. System ten polecił mi p. Marek Korzec, jako najoszczędniejszy dla mojego 300 m2 domu. Faktycznie sprawdziły się wszystkie przewidywania i teraz nie martwię się o rachunki za energię elektryczną mimo dużej powierzchni budynku.

Szczególnie cenię sobie w firmie fachowość, doradztwo, rzetelność i „rozsądne” ceny, oraz wywiązywanie się z udzielonej gwarancji.

Andrzej Pawelski

Opinia_2.pdf [333 kB]
1Nasze realizacje

 Domy z poddaszem lub piętrem - 17

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 16

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 14

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 13

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 12

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 11

czytaj więcej

 Dom z poddaszem lub piętrem - 10

czytaj więcej

Całość formalności budowlanych przed rozpoczęciem realizacji inwestycji zorganizowała nasza Firma. Prace rozpoczęły się po 4 miesiącach od pierwszego kontaktu z Klientem.

czytaj więcej

Zobacz zdjęcia oraz opis budowy niewielkiego, lecz funkcjonalnego domu w technologii szkieletowej według indywidualnego projektu.

czytaj więcej

Prezentujemy inwestycję realizowaną do stanu deweloperskiego, której budowę rozłożyliśmy w czasie na życzenie naszego Klienta.

czytaj więcej

Inwestycja mieści się w odległości około 36 km na południe od centrum Warszawy. Dom ma powierzchnię całkowitą 169,7 m2, natomiast użytkową 152,3 m2. Jest to budynek parterowy.

czytaj więcej

 Domy z poddaszem lub piętrem - 18

czytaj więcej